Vieną rytą, lietui lyjant, “Saulučių” grupės ugdytiniai nusprendė išeiti į darželio kiemą paieškoti gamtos išdaigų. Ogi balutėse pastebėjo vandens burbulus. Liaudies išmintis sako, kad burbulai balose rodo, kad lietus dar greitai nesibaigs.
Patyrinėję, pamąstę, pabandėme vandens burbulus pasidaryti patys. Į dubenėlį su vandeniu įsipylėme indų ploviklio ir šiaudeliais pūtėme. Mums pavyko sukurti dirbtinius vandens burbulus.
Padarėme išvadą, kad vandens burbulai gali būti sukurti gamtos ir sukurti žmogaus (dirbtinai).
Eksperimento metu vaikai patyrė atradimo džiaugsmą, plėtojo aplinkos pažinimo, skaičiavimo ir matavimo, tyrinėjimo, kūrybiškumo pasiekimų sričių gebėjimus.
